Şile Maraş dondurmacısı

Şile Maraş Dondurmacısı Kiralama

Süt beyazı rengiyle ve macun gibi kıvamıyla ülkemizin güzide lezzetlerinden biri olan Şile Maraş dondurmacısı sizlerin ve sevdiklerinizin damaklarında eşsiz tatlar bırakacaktır. Şile Kahramanmaraş dondurma tamamen doğal ürünlerden yapılmış insan sağlığını tehdit etmeyen ve hiç bir katkı maddesi içermeyen bir ürünümüzdür. Bu eşsiz lezzeti siz de sevdiklerinizle beraber paylaşmak isterseniz Şile dondurmacı kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.İstanbul maraş dondurmacısı fiyatları ile ilgili bilmek istediğiniz herşeyi bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Şile Maraş dondurmacısı
Şile Maraş dondurmacısı

2 thoughts on “Şile Maraş Dondurmacısı Kiralama”

  1. öznur kandemir

    şile sahilde olacak partimiz için bir akşamlık şile maraş dondurmacınızı kiralayabilr miyiz .. ? her adrese gönderim yaapr mıısnız, etkinlik tarihinden ne kadar zaman önce sizi aramalıyız, kişi sınırınız var mı acaba, yoksa istediğimiz kadar insana servis talep edebilir miyiz, partimize yaklaşık 200 kişi gelebilir, insanlar çpoğalırsa maraş dondurması da azalırsa ekleme yapar mısınız, servis elemanı dinamik ve deneyimli bir arkadaş olabilir mi acaba, her şey dahil bir günlük kiralama bedeli nedir en son, maraş dondurması arabasını ve diğer malzemeleri de taşımak size mi ait acaba, ne kadar sürede teslim edersiniz adrese, etkinlik sonunda da almaya gelecek misiniz malzemeleri, servis elemanı şov yaparak dondurma ikram edebilir mi acaba, şile maraş dondurmacısı hijyene önem verir mi servis yaparken, ürünü hem külah da hem de kaseler de servis edebilir misiniz, etkinlik bitince ödeme yapabilir miyiz size, kredi kartı da geçiyor mu acaba ..?

  2. merhaba biz şile kendimiz satmak için şile Maraş dondurmacısı kiralama yapmak istiyoruz bize bir ay lazım, bir aylık şile maraş dondurmacısı kiralama yapabilir miyiz ? bize maraş dondurmacısı lazım değil biz kendimiz satacaz sadece maraş dondurması arabası, maraş dondurması, külah, kağıt helva, su peçete, çikolata sosu gibi malzemeler lazım, bunların hepsini sizden şile maraş dondurmacısı kiralama yaptığımızda bize gönderebilir misiniz ? bir aylık kiralama şile maraş dondurmacısında bu saydığımız malzemeler için ne kadar ödeme yapmalıyız size acaba ? bu malzemelerin eksik gelme ihtimali var mı acaba ? bir aylık şile maraş dondurmacısı kiralama yaptığımızda sizden biten malzemeleri dondurmaları külahları falan devamlı olarak sizden alabilir miyiz ?? şile ye şile maraş dondurmacısı malzemelrerini taşımak ve maraş dondurması arabasını kurmak falan da size mi ait ? en son fiyatınız nedir ??

Leave a Comment

Call Now Button7/24 Rezervasyon