Şişli Maraş dondurmacısı

Şişli Maraş Dondurmacısı Kiralama

Maraş dondurmacısı fiyatları

Dondurma denince akla ilk gelen şüphesiz ki Maraş dondurmaları olmuştur. Maraş dondurmalarının en kalitelisi ve damak tadına uygun olanı şişli maraş dondurmacısıdır. Yaz aylarının vazgeçilmezi, mutluluk hormonlarını harekete geçiren, çocukluğumuzun en temel simgesi olan maraş dondurmalarını eşsiz bir doyum noktasına ulaştırabilmek için şişli Kahramanmaraş dondurmacısını tercih etmeniz gerekmektedir. Yediden yetmişe bütün yaş gruplarına, bütün damak tatlarına hitap eden şişli dondurmacı kiralama alanında bir numara olup, üst düzey hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Şişli Maraş dondurmacısı
Şişli Maraş dondurmacısı

2 thoughts on “Şişli Maraş Dondurmacısı Kiralama”

  1. merhaba, şişlinin her yerine şişli maraş dondurmacısını isteyebilir miyiz, kendimiz satış yapmak için sizden kiralayabilir miyiz acaba, uzun süreli kiralama yapar mıısnız, 2 aylık kiralama mesela olur mu, fiyat ne olur herşey dahil içinde olarak, arabayı ve malzemeleri siz mi getireceksiniz bize, malzemeler bittikçe sizden mi alacağız, dondurmayı siz mi imal ediyorsunuz acaba, biz hazır alacaksak bir yerden sizin yönlendirebileceğiniz bir yer var mı..? kaç farklı dondurma çeşidi getireceksiniz ..?

  2. Merhabalar şişli maraş dondurmacısı kiralamak istiyoruz sokak etkinliğimiz için getirir misiniz ? Şişli Maraş dondurmacısı talep ettiğimizde dondurma arabayla mı gelecek arabada şişli maraş dondurmacısı için kaç farklı göz olacak tek bir çeşit mi Maraş dondurmacısı olacak? Şişli maraş dondurmacısını bir haftalık kiralayabilir miyiz 200 küsür kişilik ikram yapabilir misiniz me kadar sürede malzemeleri ve servis elemanını adrese gönderirsiniz şişli ye ?

Leave a Comment

7/24 Rezervasyon