Ümraniye Maraş dondurmacısı

Ümraniye Maraş Dondurmacısı Kiralama

Maraş dondurmacısı yıllardır kendini ispat ederek diğer dondurmalardan farkını ortaya koymuştur. Ümraniye Maraş dondurmacısı bu muazzam lezzeti İstanbul halkıyla buluşturmak ve burayla da sınırlı kalmayıp doğal dondurmamızı her yerden gelen insanlara tanıtmak ve farkını ortaya koymak için çabalar. Ümraniye Kahramanmaraş dondurma tamamen Maraş a özgü ve eşsiz tadıyla bu şehirde meşhur olmuştur. Fakat dünya ya açılmak ister. Ümraniye dondurmacı kiralama sayesinde de etkinlilerde dondurmalarımız çeşitli sunum teknikleriyle  sunulur ve eğlenceli dakikalar yaşanır.En ucuz beylikdüzü dondurmacısı olarak nam salan firmamız tüm ilçelerimizde hizmetini vermektedir;bizi arayınız.

Ümraniye Maraş dondurmacısı
Ümraniye Maraş dondurmacısı

3 thoughts on “Ümraniye Maraş Dondurmacısı Kiralama”

  1. merhabalar, şirketimizin düzenleyeceği etkinlik için ümraniye maraş dondurmacısı hizmetinizden faydalanmak istiyoruz, çocuklara yönelik etkinlik kısmımızda servis için ümraniye maraş dondurmacısı kiralayabilir miyiz, 55 tane çocuğa servis yapabilir mi, maraş dondurmacısı şovunda da yapabilir mi çocuklara, dondurma kaç çeşit gelecek acaba, seçme şansımız var mı çeşitleri, dondurma arabasını ve diğer malzemeleri etkinlik alanına siz mi getireceksiniz, her şey dahil fiyat ne olur acaba, etkinlikten ne kadar zaman önce hizmetinizi istemeliyiz sizden, telefonla mı rezervasyon yaptırmalıyız acaba, nasıl yapmalıyız ..?

  2. Merhaba Ümraniye de bir sokak etkinliğimiz için Ümraniye maraş dondurmacısı kiralamak istiyoruz saatlik kiralama yapabilir miyiz 2 saatlik kiralama olur mu fiyat nedir acaba, ödemeyi size nasıl ne zaman yapmalıyız ümraniye nin her adresinden kiralama yapabilir miyiz maraş dondurmasının yanında kağıt helva kiralaması da yapabilir miyiz sdresimize siz getirir misiniz fiyat ne olur her şey dahil?

  3. merhaba alışveriş merkezi etkinliğinin sonunda maraş dondurması ikram etmek istiyoruz alışveriş merkezi Ümraniye de açılacak sizi internetten bulduk Ümraniye maraş dondurmacısı diye aratınca Ümraniye nin her adresine her anda gelebilir misiniz. ? istediğimiz kadar kişi maraş dondurması servisi yapar mısınız yoksa belli bir kişi sınırınız var mı acaba ? alışveriş merkezibib açılışına kaç kişi gelecek belli değil çünkü o yüzden şu kadar kişilik hazırlık yapın diyemiyoruz size siz fazla fazla getirin ama eksik kalmasın herkese yetsin maraş dondurması maraş dondurmasını servis edecek geleneksel maraş dondurmacısı oyunlarıyla dondurmaları konuklara dağıtacak bir servis elemanı da gelecek mi ?

Leave a Comment

7/24 Rezervasyon