Tuzla Maraş dondurmacısı

Tuzla Maraş Dondurmacısı Kiralama

Tuzla Maraş dondurmacısı kendine has kıyafetiyle ve tezgahıyla insanların damaklarında hoş tatlar oluşturmak amacını taşımaktadır. Tuzla Kahramanmaraş dondurma, yaz kış yenebilme özelliği ile ve sütten yapılıp katkı maddesi içermemesiyle insanların vazgeçemediği lezzetlerden biridir. Şirketimizi yapacağınız her türlü organizasyonda bu güzel lezzeti sevdiklerinizle paylaşmak isteyen siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Tuzla dondurmacı kiralama hizmeti vermektedir.Maraş dondurmacısı fiyatlarında kampanyalarımız devam etmektedir.

Tuzla Maraş dondurmacısı
Tuzla Maraş dondurmacısı

2 thoughts on “Tuzla Maraş Dondurmacısı Kiralama”

  1. merhaba tuzla maraş dondurmacısını sahil konser alanı için kiralayabilir myiiz, bir hafta sürecek konser etkinliği bir haftalık kiralama olur mu, servis elemanı da gelecek mi, tuzla maraş dondurmacısı servis yaparken şov da yapabiilir mi konuklara, araba ne kadar geniş acaba, siz mi getireceksiniz alana, biz alacaksak adresniz tam oalrak nerede..? fiyat ne olur en son,tuzla maraş dondurmacısı dondurma biterse ekleme yapabilir mi, kaç çeşit dondurma olacak, ekleme şansımız var mı çeşitlere yenisini, dondurma hijyenik mi acaba, siz mi yapıyorsunuz dondurmayı, hem külah la hem de tabakta servis yapabilir misiniz ..?

  2. selam kolay gelsin tuzla dayız sokakta bir eğlence yapacağız sonunda da maraş dondurması ikramı yapmak istiyoruz tuzla maraş dondurmacısı kiralamak istiyoruz 8 ağustos için gönderebilir misiniz bize? sizin yeriniz tam olarak nerede? ne kadar sürer göndermeniz malzemeleri? maraş dondurmalarını siz mi yapıyorsunuz? hazır mı alıyorsunuz? bir yerden alıyorsanız güvenilir sağlıklı bir yerden mi alıyorsunuz? yaklaşık 70 kişi olacağız o kadar kişiye Maraş dondurması ikramı yapabilir misiniz? iki saatlik kiralama yapabilir miyiz? fiyat nedir acaba? isteyene kağıt helva arasında da maraş dondurması ikramı yapar mısınız? maraş dondurmasını servis edecek uzman biri de gelecek değil mi ? su ikramı da yapabilr mi en son? bunlar da dahil en son fiyat nedir ?

Leave a Comment

7/24 Rezervasyon